LSI: Vasili ministër Drejtësie, Rama kreu i grupit parlamentar

petrit-vasiliSekretarja e Marrëdhënieve me Publikun në LSI  Erisa Xhixho, njoftoi zyrtarisht  propozimin e deputetit Petrit Vasili për të qenë kreu i ri i Ministrisë së Drejtësisë.

Xhixho tha se vendin e vasilit si përfaqësues të grupit parlamentar të LSI-së do ta zërë deputeti Luan Rama.

Më herët, kryeministri Edi Rama shkarkoi Ylli Manjanin nga posti i ministrit të drejtësisë.
Pritet që  Manjani  të dalë sot në një konferencë për shtyp në orën 13:00.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “LSI: Vasili ministër Drejtësie, Rama kreu i grupit parlamentar”

  1. Qytetar says:

    Pushka top Edi Rama.

  2. .......!!!!!? says:

    Iku muti dhe erdhi kaka ,keshtu I thone kesaj pune !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *