“Luli, i vetmi lider opozite në botë, që merr në mbrojtje një ministër të shkarkuar dhe kërkon llogari pse e shkarkuan”

faqe 4-5 Basha qesh me këshillën e Ramës Ngadalë me zgjedhjet se do të merret fryma!Deputeti socialist, Taulant Balla, ka ironizuar mbrojtjen që Lulzim Basha i ka bërë Ylli Manjanit pas shkarkimit si ministër i Drejtësisë.

“Luli mund te jete i vetmi “lider” opozite ne bote qe kur shkarkohet nje minister kerkon shpjegime se pse u shkarkua.

Madje shkon deri aty sa merr ne mbrojtje edhe ministrin e shkarkuar.

Po keshtu edhe Saliu dhe po njesoj edhe Ben Blushi, Luli tjeter i Saliut!

E si te mos kete debate ne koalicion kur opozita ben gare kush e mbron me shume nje minister qe shkarkohet??????”, shkruan Balla.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *