Misteri në Austri, 6 të rinj gjenden të vdekur pas një feste

Wanted Islamist Jaber al-Bakr arrested in Leipzig, SaxonyGjashtë adoleshentë janë gjetur të vdekur në Arnstein, zonë në periferi të Wuerzburgut, në Austri.

Viktimat janë gjetur në një kopsht dhe shkaqet e vdekjes janë ende të paqarta.

Ata janë të moshës 18-19 vjeç.

Ngjarja është zbuluar nga babai i një prej viktimave, i cili kishte dalë të kërkonte të birin.

Të rinjtë kishin festuar në të njëjtin kopsht ku u gjetën të vdekur.

Paraprakisht në trupat e tyre nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa trupat i janë nënshtruar autopsisë.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Misteri në Austri, 6 të rinj gjenden të vdekur pas një feste”

 1. Ok says:

  Ngjarja ka ndodhur ne Bavari te Gjermanise e jo ne Austri

 2. Kritiku says:

  Ore gazetar analfabet funksional, kjo ngjarje ka ndodhur ne Gjermani dhe jo ne Austri. Arnstein, qe eshte afer qytetit te Wurzburgut, ndodhet ne Gjermani, ore tunxh! Ke degjuar ti ndonjehere per qytetin e Wuerzburgut?
  Meroooooooooo, spastro ekipin tend nga injorantet, sepse ata nuk jane ne gjendje qe te informohen per veten e tyre dhe jo me te informojne publikun.
  Mero, vendos nje njeri te sakte, qe te redaktoje shkrimet perpara se te publikohen, sepse nuk keni sjelle te pakten nje shkrim, pa gabime drejtshkrimore apo llogjike.

 3. The Punisher says:

  Würzburgu eshte ne Gjermani or Tunxh.

 4. jo-genjeshtres says:

  E keni gabim!
  Arnshtain nuk eshte ne Austri por ne Gjermani!

Lini një Përgjigje te Ok Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *