Misteri në Austri, 6 të rinj gjenden të vdekur pas një feste

Wanted Islamist Jaber al-Bakr arrested in Leipzig, SaxonyGjashtë adoleshentë janë gjetur të vdekur në Arnstein, zonë në periferi të Wuerzburgut, në Austri.

Viktimat janë gjetur në një kopsht dhe shkaqet e vdekjes janë ende të paqarta.

Ata janë të moshës 18-19 vjeç.

Ngjarja është zbuluar nga babai i një prej viktimave, i cili kishte dalë të kërkonte të birin.

Të rinjtë kishin festuar në të njëjtin kopsht ku u gjetën të vdekur.

Paraprakisht në trupat e tyre nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia ka nisur hetimet, ndërsa trupat i janë nënshtruar autopsisë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...