Pas debateve mes LSI e PS, Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit

ramaKryeministri Rama është duke zhvilluar një takim me kreun e Kuvendit, Ilir Meta në Kryesinë e Kuvendit.

Takimi ka nisur në orën 10:00 të ditës së sotme. Ky takim vjen pas një jave të ngarkuar me akuza të ndërsjella mes PS dhe LSI, çka krijoi iluzione se mazhoranca po përçahej.

Nuk dihen saktësisht temat e bisedimeve në këtë takim, por kuptohet se dy udhëheqësit e koalicionit qeveritar do të flasin edhe për temat e nxehta që kanë ngjallur debat mes dy forcave politike.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Pas debateve mes LSI e PS, Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit”

  1. tropojanic100 says:

    gjitha keto jane lojra te pista te ilir metes per te larguar mendjen nga aferat dhe hetimi ndaj berishes cez e shume probleme te tjera ku dhe meta i ka duart e pista bashke me berishen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *