Reagimi i Ramës pas shkarkimit të Ylli Manjanit…!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ramKreu i qeverisë Edi Rama, teksa pritej që të kishte një reagim të tij në lidhje me vendimin për të shkarkuar nga posti i ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjanin, në fakt ka bërë një veprim ndryshe.

Ai nuk ka folur as reaguar në asnjë status apo deklaratë për këtë vendim, por ajo çfarë ka bërë mbrëmjen e sotme ka qenë pikërisht postimi i disa fotove nga aktiviteti i mbajtur për regjistrimin kombëtar të adresave të qytetarëve në gjithë vendin.

Janë disa foto të aktiviteti dhe një postim i tij lidhur me këtë nismë të qeverisë që në faskt, kanë lënë hapësirën e mundshme të komentuesve për të ‘kërkuar llogari’ për këtë vendim, por që në fakt Rama ka zgjedhur të heshtë.

ram 1

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Reagimi i Ramës pas shkarkimit të Ylli Manjanit…!”

  1. Doda says:

    Ne titull shkruan reagimi………..pastaj lexon lajmin dhe sheh qe nuk ka asnje reagim…..cfare nuk bejne mediat per pak klikime……….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *