Suedi, emigrantët përdhunojnë një femër dhe transmetojnë videon në FB

Suedia është goditur sërish nga një rast përdhunimi.

Tre meshkuj, dy prej tyre emigrantë, kanë përdhunuar një 30-vjeçare në Upsala.

Ata e kanë transmetuar ngjarjen “live” në Facebook.

Ngjarja ka ndodhur të djelën e kaluar dhe policia ka bërë të mundur arrestimin e dy emigrantëve dhe një suedezi që ishte me ta.

Ngjarja u denoncua në polici nga një grup ku ishte shpërndarë fillimisht video.

Emigrantët mësohet të kenë qenë nga Afganistani.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/emigrantet-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/emigrantet-2.jpg","attachment_id":"623571"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/emigrantet-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/emigrantet.jpg","attachment_id":"623572"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *