FOTO e princit saudit në avion shkakton “stuhi” në rrjet

Kjo foto ka çuditur gjithë përdoruesit në rrjet.

Në klasin ekonomik krah një princi dhe shoqëruesve të tij, ishin edhe 80 skifterë.

Shumë përdorues kanë ironizuar ndaj tij dhe kanë ngitur pyetjen se si është e mundur diçka e tillë.

Por në fakt disa linja ajrore arabe transportojnë edhe shpendë në klasin ekonomik duke i faturuar si njerëzit.

Për 80 zogj, princi duhet të ketë shpenzuar goxha para, por për të ndoshta nuk janë aspak problem.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-414-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-414.jpg","attachment_id":"623970"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-387-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-387.jpg","attachment_id":"623971"}]

1 komente në “FOTO e princit saudit në avion shkakton “stuhi” në rrjet”

  1. sauditi says:

    Kur ka jevgu shume voj, lyen dhe koqet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *