FOTOT/ Deklarata shokuese e pastorit: Hidhuni nga pallati për të protestuar kundër Trump!

Një pastor në Nju Jork ka shokuar me një foto të postuar në rrjetet sociale.

Pas meshës së zakonshmë, pastori hispanik Philip Pizzo ka postuar një foto në rrjetet sociale.

“Hidhuni nga ndërtesat për të protestuar kundër Trump”, shkruan pastori katolik.

Fotografia ka shkaktuar debate të shumta në rrjet.

Nuk dihet se çfarë mase do të marrë kisha ndaj tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-391-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-391.jpg","attachment_id":624057},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-419-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-419.jpg","attachment_id":624064},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-369-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a3-369.jpg","attachment_id":624062},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-345-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-345.jpg","attachment_id":624063}]

3 komente në “FOTOT/ Deklarata shokuese e pastorit: Hidhuni nga pallati për të protestuar kundër Trump!”

  1. tropojanic100 says:

    ai ka thene te hidhen por jo nga lartesi te mëdha ?

  2. Shkodrani says:

    Pastori i pari, pastaj te tjeret!!! Mesazhin e dha, tani te shkoje te Hoteli i Trapit dhe te hidhet qe atje. Jane te zgjuar pastoret “bej si them une, por mos bej cfare bej une”!!! Jepi pastor, hidhu per proteste…

  3. Vllai Trampit says:

    Po shum mire ka thene, kush nuk e do le te hidhet, cte keqe ka?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *