FOTOT/ Në rrjet shpërthen ironia, pas shkarkimit të Ylli Manjanit

Shkarkimi i Ylli Manjanit ka ndezur rrjetin.

Komentet kanë qenë të shumta, si për arsyet e shkarkimit të tij, ashtu dhe për akuzat.

Por, shumë e kanë marrë me humor shkarkimin e tij, duke bërë ironi me meme të ndryshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-6.jpg","attachment_id":623898},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-5.jpg","attachment_id":623897},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-4.jpg","attachment_id":623896},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-2-1.jpg","attachment_id":623894},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-2.jpg","attachment_id":623892},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-3.jpg","attachment_id":623895},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-1-1.jpg","attachment_id":623893},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-8.jpg","attachment_id":623900},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-7.jpg","attachment_id":623901},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-9.jpg","attachment_id":623902},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/humor-10.jpg","attachment_id":623903}]

5 komente në “FOTOT/ Në rrjet shpërthen ironia, pas shkarkimit të Ylli Manjanit”

 1. Reforma Drejtesi si LSI ,PS e PD says:

  Rama e hoqi se ky nuk boni pune cilesore.Pra sic e shikoni e ka seriozisht ndertimin e shtetit rrumplle EDVIN Rama._

  E kush tjeter dhe cilesor se sa Petriti I Partise.


  Nje Shqiperi cilesore ashtu si hashasshi i saj.


  Le te harrojme Manjanin kete perfaqsues te Plehres LSI, PERQENDROHEMI pak te akuzat e njeriut te brendshem te qeverise dhe mafjes shqiptare.
  Ju iku zeri dhe gjua me duket????

 2. Qytetar says:

  Po çmerreni me këtë bajgë?

 3. drakula says:

  Nuk e di ne se e di kush a do ta rruaje koken me ylli i polit te jugur? Jo per gje, por sa u bo ministerli qethi koken dhe u mbush fyryra plot me pudra kremra etj,Deri dje nuk foli per dashnore, tashti ju hap goja, kujton se na tha ndonje gje te madhe. Populli e di se çfar politikanesh e kane zene parlamentin dhe ne teresi shtetin. Ka plot rrufjane, kapadainj, hajdute, vjedhsa dhe lloj e lloj sorollopi. Sidoqofte te gjitha sa thuhen vertet jane te verteta, por mos valle do veprohet me drejtesi? Populli e di edhe qe asnjeri nuk do te ktheje parate dhe pasurite e vjedhura, kjo jo per ndonje gje por siç eshte deklaruar do te krijiohet shtresa e te pasurve, meqene se na mungonte dhe gjate tetevkeçarit te kaluar dhe afro kater vjeçari i ri..li.n…djes.. po e shqyejne haptazi virgjerine e te vraferve per tju a kaluar ketyre te paurve, pavaresisht se jane felliqsira. Do bejne sikur shajne njeri tjetrin dhe jeta lluksose e tyre, e femijve dhe e te afermeve do vazhdojene duke brdhin me dashnore e dashnore neper plazhet e ketij globi, qe sa vejn e po zvoglohet deri sa te vije nje top nga qielli i universit, i cili po na shikon me keqardhje. Kete tha dhe dje apo pardie ai zeni i zenithit, i cili i ruan traditat e familjes, respekton miqte e babit, por harroi nuk tha te se emes.tung. Drakula

 4. adi says:

  te mjeret qorra.Nuk shohin se ku po i con ky sistem kriminal i ngritur me mjeshtri mafiose,por cojne fajin tek te gjithe te tjeret pervec aty ku duhet…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *