FOTOT/ Urdhri i Trump për emigrantët, policia amerikane arreston 5-vjeçarin!

Shtëpia e Bardhë ka pranuar se ditën e djeshme është ndaluar një 5-vjeçar duke shprehur keqardhje për këtë.

Një nënë dhe djali i saj i mitur po ktheheshin nga Irani kur djali i saj është shoqëruar nga policia.

Ai është mbajtur katër orë nga ata teksa e ëma priste në ankth.

Sipas policisë, i mitur përbënte një kërcënim për sigurinë.

Gruaja ishte me origjinë nga Irani por jetonte në Maryland dhe kishte marrë nënshtetësinë prej kohësh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-428-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a1-428.jpg","attachment_id":624359},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-401-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a2-401.jpg","attachment_id":624360},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-354-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/a4-354.jpg","attachment_id":624361}]

2 komente në “FOTOT/ Urdhri i Trump për emigrantët, policia amerikane arreston 5-vjeçarin!”

  1. Jimi says:

    Nuk besoj se dhe ata qe votuaqn per Trapin do te jene dakord me kete politike shtrenguese ekstreme ndaj te huajve, aqe me pake ndaj minoreneve!?

  2. Edkari says:

    dhe policia e Tahirit arrestoj vajzen 3 vjecare dhe e mbajti ne biruce me nenen e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *