Prezantohet Cikalleshi: I lumtur për sfidën e re

Sokol Cikalleshi është prezantuar tek skuadra e tij e re në Superligën Turke Akhisar Belediye.

Bomberi i kombëtares shqiptare ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram” foton e nënshkrimit të kontratës dhe prezantimin me fanellën e re të ekipit Akhisar Belediye.

“Një sfidë e re Akhisarspor! I lumtur për sfidën e re” shkruan Cikalleshi.

Cikalleshi u huazua tek Akhisar Belediye nga ekipi i Instabul Bashakshehir.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Cikalleshi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Cikalleshi.jpg","attachment_id":624457},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Cikalleshi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/01\/Cikalleshi-1.jpg","attachment_id":624458}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *