VIDEO/ Kërkon të bëjë një lëvizje seksi, por hekuri i ngulet në fundshpinë

vajzaBonnie-Lee Brown ishte në qejf dhe po bëhej gati për të dalë me miqtë e saj.

Kështu vendosi që të nxehej paksa, për të qenë gati për të kërcyer e dëfryer.

Vajza britanike mendoi që të kërcente si striptiste dhe vrullshëm u ul në bisht në mënyrë sensuale, ndërsa miqtë e saj po filmonin këtë “nxemje”.

Por përfundimi qe mjaft i dhimbshëm për vajzën, pai asaj i’u ngul në fundshpinë një hekur.

Bonnie-Lee-së  i’u desh që të bënte tri qepje dhe tetanozin.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *