VIDEO/ “Ku**ë, a ke Green Card?” Femra myslimane sulmohet nga amerikani

aaUrdhri i Donald Trump për të ndaluar hyrjen e emigrantëve nga 7 vende myslymane ka trazuar Amerikën.

Kjo video është filmuar dje nga një myslimane në Atlanta, SHBA.

Ajo ishte në një kafene kur një mashkull i bardhë i afrohet dhe e fyen.

“Ku**ë, ka Green Card?”, e fyen ai, ndërkohë që femra myslymane e filmonte.

Video është parë 1,3 mln herë dhe ka pasur reagime të shumta në mbështetje të femrës myslymane.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ “Ku**ë, a ke Green Card?” Femra myslimane sulmohet nga amerikani”

  1. Kostandin says:

    Vë bast qe ky eshte ndonje shqiptaro-amerikan qe ka votuar Trap-in..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *