VIDEO/ Tmerri i zhytësit, sy më sy me peshkaqenin e bardhë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

peshkaqeniNjë turist i cili kishte vendosur që të shijonte bukuritë nënujore në Victoria të Australisë përjetoi një moment tmerrues, pasi përballë tij doli një peshkaqen i bardhë i gjatë 4 metra.

Marshall Yu tha se ai dhe grabitqari u panë sy më sy dhe instiktet e nxitën të  filmonte skenën.

Për turistin nga Shanghai, 45 sekondat gjatë të cilave ai dhe peshkaqeni ishin rrotull, zgjatën sa një jetë e tërë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *