Braçe: Deri në vitin 2024 PD të marrë një brisk e të qethi leshtë e …..

BracePER GAZETA 2Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe njihet padyshim për sulmet e tij drejtuar opozitës. Edhe kësaj radhe ai nuk ka ndalur dozat e ironisë.

Në një kohë kur jemi në prag të zgjedhjeve parlamentare, që do të mbahen në 18 qershor, Brace paralajmëron humbjen e Partisë Demokratike, madje sipas tij deri në 2024-ën.

“Pune ne cdo ore;
Ne Grabian, ujrat e zeza po largohen nga gjithe zona e banuar!

Jemi ne permbyllje te te gjithe rrjetit ne qender, anen veriore dhe po bejme pusetenbe fundit qe i bashkon, beton dhe izolim teresisht.

Xhimi ne krye te puneve! #rrofshinPunetoret”, thuhet në statusin e Braçes në ‘FB’.

Kaq ka mjaftuar që qytetarët të komentojnë, ndërsa njëri prej tyre shkruan: “Aman o Braçe, punë..punë, Po më 2024 kur mbase vjen PD në pushtet c’punë do mbeten që të bëjë?”.

E menjëhershme ka qenë përgjigja e Braçes, ndërsa shkruan se: “Ata? Ka punë plot, ka përshembull, të marrin një brisk e të…qethin leshtë…e deleve.”.

brace

 

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Braçe: Deri në vitin 2024 PD të marrë një brisk e të qethi leshtë e …..”

 1. Vlonjati says:

  lesht e mm
  amase tende te qethi o hajvan..yt race e keqe..

 2. Bulldog says:

  Oooo Chiwawa!

 3. Soni says:

  Te s’emes do marresh Brace ne qershor. Do qethesh hajdar ti nga qershori 2013 e tutje sa te ngopesh.

 4. Blablabla says:

  Llogaria thote me 2025, o Brace. Pse e fal nje vit? Do kete zgjedhje te parakoheshme apo delet nuk qethen pervit?

 5. albi says:

  Duhet te jesh po aq rrugaç sa Erjoni qe te flasesh me kete gjuhe. Vetem deputet nuk mund t’i thuhet ketij palaçoje.

 6. tomi says:

  Po turp nuk ke? Me kaq shume arrogance, rrezik do thyeni koken qe kete vit. Turp te flase nje deputet i disa legjislaturave ne kete menyre. Nuk po lini gje te politikes se vjeter te berishizmit pa marre. Zhgenjim total

 7. Lugati says:

  je bo si kone o erjon bucja

 8. xhulio says:

  Rrote mulliri mbeti ky i gjore, edhe pse i eshte mbushur mendja qe çoç eshte.

 9. "respekt" says:

  Keta jane monstrat qe udheheqin kete vend?
  Keta horra rruge?
  C’eshte kjo gjuhe?!
  Te jete kaq e varfer shqipja?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *