FOTOT/ Kur mblidhen demokratët…

Lulzim Basha ka mbledhur ditën e djeshme grupin parlamentar të PD-së dhe më pas aleatët e pakët të kësaj partie.

Fillimisht ai kishte takuar ambasadorin e SHBA dhe atë të OSBE.

Pas këtyre takimeve, Basha doli dhe tha se PD këmbëngul që votimi dhe numërimi i votive në zgjedhjet e qershorit, të bëhet elektronik.

Por, kjo gjë ka shumë pak gjasa që të ndodhë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd.jpg","attachment_id":"624586"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-2.jpg","attachment_id":"624588"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-3.jpg","attachment_id":"624589"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-4.jpg","attachment_id":"624590"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-5.jpg","attachment_id":"624591"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nardi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nardi.jpg","attachment_id":"624592"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/pd-1.jpg","attachment_id":"624587"}]

1 komente në “FOTOT/ Kur mblidhen demokratët…”

Lini një Përgjigje te tr Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *