FOTOT/ Nëna nigeriane 500 mijë paund borxh spitalit londinez sepse lindi katërnjakë

nena nigerianeNjë nga spitalet më të mëdha të Londrës i kërkon një gruaje nigeriane 500 mijë stërlina, pasi ajo lindi katërnjakë.

Nëna 43 vjeçare, e cila quhet Priscilla ndjeu dhimbjet e lindjes tre muaj më herët, pak pasi kishte zbritur në aeroportin “Heathrow” në nëntorin e shkuar.

Qëllimi i saj ishte që t’i lindte fëmijët në Chicago, por ajo u kthye nga autoritet amerikane në aeroport, pasi nuk kishte dokumentet e duhura, edhe pse zotëronte një vizë.

Kujdesi ndaj fëmijëve që lindin parakohe është i kushtueshëm në Britani dhe shkon 20 mijë paund në javë. Nëna 43 vjeçare e pranon se ajo kurrë nuk do të jetë në gjendje që të shlyejë këtë borxh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-nigeriane-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-nigeriane.jpg","attachment_id":624655},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-3.jpg","attachment_id":624654},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-2.jpg","attachment_id":624653},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/nena-1.jpg","attachment_id":624652}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *