Shpërblim 50 milionë lekë, kush tregon ku fshihet Balili

baliliPolicia e Shtetit ka vënë në dispozicion të kujtdo qytetari që ka informacion apo ndihmon për kapjen e shtetasit në kërkim Kelmend Balili, shumën prej 50 milion lekësh (të vjetra).

Duke garantuar anonimatin, Policia ka vënë në dispozicion këtë numër telefoni 0694109188

Njoftimi për mediat mbyllet me një slogan nga MInistria e Brendshme: “Bashkë me qytetarët, ndërtojmë një vend më të qetë dhe një Shqipëri më të sigurt!”

Më shumë se vendi  sigurtë, shpërblimi jepet për të shpëtuar Ministrin e Brendshëm nga situata e sikletshme që e pret në Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ku do I duhet të japë llogari për mosarrestimin e Klemend Balilit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Shpërblim 50 milionë lekë, kush tregon ku fshihet Balili”

  1. TRAPI says:

    SHIKONI ME NDONJE VARR OSE NE NDONJE TRA BETONI…BALILI I GJALLE I HAP PROBLEME LSAI…I VDEKUR JO…PERDORNI DEDEKTORE PER TE KERKUAR… LSI KESHTU I KA TE GJITHE,RRAPAJ ,BALIL ETJ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *