VIDEO virale: Si përgjigjet Ilir Meta, kur pyetet për Bashën?

Në konferencën e djeshme për shtyp, Ilir Meta është pyetur nëse i është bërë presion nga Edi Rama.

Ai u përgjigj se Ilir Metës nuk mund t’i bëjë presion as Edi Rama, as Berisha e jo më Basha.

Kur përmendi këtë të fundit, vetë Meta ia dha të qeshurës.

Për këtë arsye, në rrjet ka plasur gallata me përgjigjien e Metës për Bashën.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO virale: Si përgjigjet Ilir Meta, kur pyetet për Bashën?”

 1. Ata votuan Mosndeshkimin e tyne says:

  Ske faj ti, 70% e Shqiperise jane fshatare si puna jote. Vetem kur te dalesh para drejtesise , po qe se se ka zot, do qeshesh me shume.
  Basha ste ka ne dore pa ben kaposhin ti, por edhe Saliu ska me fuqi te demtoje apo mbroje sic veproi me vidjon dhe bllokun e famshem te hajdutit me ze dhe figure, Rama po edhe ai si ti ia kini nevojen njeri tjeterit te pakten deri ne 18 Qershor.


  Vetem eliminimi politik I ketij sharlatani te demon kracise shqiptare do riktheje besimin te populli I rrenuar moralisht.

 2. Bashes says:

  NDIHME ,URGJENCEN SHPEJTE,hahaha

 3. Tema WC dhe Mero says:

  Ku eshte komenti tjeter , intersant cmendon populli vertet por Mero Gelbaza I fsheh komentet se paguhet nga Koklop Florini

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *