Adriatik Llalla përshkallëzon veprimet në luftën politike: Vë nën përgjim 22 zyrtarë të lartë

llalla-makine-1_1483184395-7169360Në një zhvillim tjetër që tregon përshkallëzimin e situatës politike dhe përplasjen mes institucioneve, organi i akuzës duket se ka vënë nën përgjim së paku 22 zyrtarë të lartë.

Një burim i lartë zyrtar i pohoi Top Channel se, në listën e përgjimeve nga Prokuroria janë tashmë edhe shumë drejtues të policisë.

Duket se gjithçka ka ndodhur pas shpërthimit të përplasjes mes Llallës dhe ambasadorit amerikan Lu, si dhe acarimit të situatës pak orë para mbledhjes së nesërme të Këshillit të Sigurisë Kombëtare për çështjen “Balili”.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Adriatik Llalla përshkallëzon veprimet në luftën politike: Vë nën përgjim 22 zyrtarë të lartë”

  1. treni says:

    PO SA MIRE ,,BEHEN PUBLIKE PERGJIMET,ARRITJE TE MADHE,ME KTA REFORMA.

  2. Jimi says:

    Cdo veprim antikushtetues i kryer ,qofte nga individ i veshur me pushtet, qofte nga institucion ligjzbatues eshte kriminal dhe i denueshem. Mjafton te dokumentohet dhe te denoncohet, denimi do te vonoj por nuk do te harroj.

  3. genci says:

    Ja arriti saligradi qe ta heq vemendjen nga CEZ dhe biri tij sypeshkaqeni. Ky eshte mjeshter i shkerdhatllekut….Saligrad te erdhi fundi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *