Flamurtari bën një tjetër goditje në merkato

brazilianiKlubi i Flamurtarit ka bërë një tjetër goditje në limitet e merkatos.

Klubi bregdetar ka zyrtarizuar afrimin e Lynneeker Nakamuta Paes de Albuquerque.

Lajmi është njoftuar dhe në faqen zyrtare të vlonjatëve ku shkruhet se sulmuesi Brazilian në fazën e parë ka qenë pjesë e skuadrës së CS Maritimo ne Ligen e pare Portugeze.

Postimi i plotë i Flamurtarit.

Zyrtare !

Lynneeker Nakamuta Paes de Albuquerque eshte futbollist i Flamurtari F.C .

Ne fazen e pare eshte aktivizuar me CS Maritimo ne Ligen e pare Portugeze .

Pasaporta e lojtarit :

Emri : Lynneeker Nakamuta Paes de Albuquerque
Datelindja : 11 Janar 1994 (23)
Gjatesia : 1.69 m
Roli : mesfushor ofensiv , sulmues krahu
Kombesia : Brazilian

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *