FOTOT/ Mbesa e Bujar Nishanit, që po çmend Italinë

Ajo quhet Beniada Nishani.

Është mbesë e presidentit Bujar Nishani dhe ka filluar karrierën e saj në Itali si modeled he miss.

Beniada aktualisht punon edhe tek “Le Iene” në Mediaset, si velinë.

“Shumë persona janë kureshtarë për origjinën time, duke u nisur nga mbiemri Nishani.

Unë jam mbesë e presidentit Bujar Nishani, që është kushëriri i tim eti dhe bashkë janë si vëllezër.

Megjithatë, në Itali prezantohem me emrin tim të artit, Beniada Jakic, që është mbiemri i nënës sime”, thotë ajo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-8.jpg","attachment_id":"625696"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-9.jpg","attachment_id":"625697"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana.jpg","attachment_id":"625681"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-1.jpg","attachment_id":"625682"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-10.jpg","attachment_id":"625683"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-11.jpg","attachment_id":"625684"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-12.jpg","attachment_id":"625685"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-15.jpg","attachment_id":"625689"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-14.jpg","attachment_id":"625688"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-3.jpg","attachment_id":"625691"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-2.jpg","attachment_id":"625690"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-4.jpg","attachment_id":"625692"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-5.jpg","attachment_id":"625693"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-7.jpg","attachment_id":"625695"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-6.jpg","attachment_id":"625694"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/beniana-13.jpg","attachment_id":"625687"}]

31 komente në “FOTOT/ Mbesa e Bujar Nishanit, që po çmend Italinë”

  1. €piriiiiii says:

   Çkeni me Vajzen….. goxha e Kèndèshme eshte. Nuk e shihni qe ska mar nga NishanMehmetet se ata jane esmere fis te Raxh Kapurit me mustak. Kjo jo vetem mbiemrin por edhe staturen e jashtme e ka puro Europiane mbase sllave nga mbiemri. Por eshte goxha e kendeshme. Suksese ne Jete moj vajze, dhe mos u merzit nga komentet pa lidhe, gjith Mllefin qe kane ndaj MehmetNishanit te Pa Afte e shkarkoje te ty. Siku te ishe ti fajtore.

 1. KATHARSIS says:

  MBESE PRESIDENTI.HALLALL BREKET.

 2. Jari says:

  Po mustaqet ku i ka kjo?

  1. Rrot panxhari says:

   I ka aty ku bashkohen kofshet !!!!

 3. Kritiku says:

  I falet injoranca qe paska kjo vajze. E paskan ne fis te trasheguar injorancen. Po me shume injorante jane keta gazetare qe sjellin shkrime te tilla dhe pa e vrare pak trurin shkruajne gafat e te tjereve.
  Po si more gazetare dhe moj vajze, mund te jete mbese nje vajze e nje kusheririt? E kuptoni ju kuptimin e fjales “mbese”? Mbase kjo vajze nuk e di nese jane vertete kusherinj babai i saj me Bujar Muhametin, por e thote per t’u dukur sikur vjen nga nje familje “presidenti-hale”.

 4. undefined says:

  Per ta shkerdhyer esht shum e mir ta shoh dhe bujari vet

 5. shvejk says:

  Mbesa e Nishanit me mbiemer sllav.

 6. doni says:

  oooooooo idiote gazetar……..po ku ka velina ne le iene……..

 7. doni says:

  oooooooo idiote gazetar……..po ku ka velina ne le iene……..

  1. kollodoku says:

   o don shif pjeshke mer lale ..mos i shif aq holle gjonat

 8. Studenti nga Trevizo says:

  Per Ben Mehmetin e keni fjalen?Pika qe su bie juve,pse ne ne Itali per kete bith thate e kane sirin.Cjane keto qe thoni e beni per fisin qe ka kjo..pu..pu..ppu.

  1. ver llapa says:

   o popull shifni treshin..lejeni politiken

 9. Studenti nga Trevizo says:

  Per Beni Mehmetin e keni fjalen?Pika qe su bie juve,pse ne ne Itali per kete bith thate e kane sirin.Cjane keto qe thoni e beni per fisin qe ka kjo..pu..pu..ppu.

  1. Lea says:

   Italia ka me lopate si kjo .Nuk shahet por dhe nuk cmendet njeri per ate as ne itali e as ne shqiperi.

   1. mzati says:

    ku jane me lopate mi LEA…ke te drejte nuk te cmen…po telat ti hallakat…ene o cuna mos e shani gocen se qeka per mashalla….goce kto te shajne…po ti mos ja ve re..ti ke MZATIN tat ktu..myyyyyyyyyyy

 10. Nexhi says:

  Late nam! Lajme idiote! Jeni bo si Bodeci ne vktin e Dulles!

 11. Interesant says:

  Dmth Nishani qenka krushqi me serb si gjithe banda e viçidolit

 12. Qytetar says:

  Pozicjoni te fotua e tretë është i hatashëm apo jo moj zonjusha nishani pa mustaqe?

 13. histori dhe letersi says:

  nga mbiemri duket serbe..
  na myten kta serbt me jahu! po na e marrin shtetin me p!dh.
  sala I martu me serbe,dhe xeni klysh serbi..
  kjo e nishanit goc serbeje..
  #dhe themi ne ,pse kan kaq ndikim serbet ne shqipni.
  ja pse kan,sepse shqiptaret I kan bo gra e fmij serbet.
  mbesa e presidentit shqiptar na del serbe,cuni I ishkryeministrit shqiptar na del serb..
  car bohet ksghtu mer…
  edhe skenderbeu nga nji p!dh serb ka dal….

 14. Shqipo says:

  Na ka kap Serbet prej bolesh mo !!!!

 15. K0¢eva®i shqiptar says:

  Të na rroj partia ?????.

 16. ZOTO KAPLLANI says:

  HAJDE NE KANINE TE VLORES DO TE MBAJE NE PELLEMBE TE DORES ,HAJDE MOJ SHPIRT TE ME PROVOSH DHE TE JAP FJALEN QË KURRE NUK DO ME HAROSH.

 17. Ulpiana nga fisi i dërrave blu says:

  Ja dhe nje [email protected] tjeter ne listat e shqupit.
  Katnare, maloke, [email protected] dhe sakater.
  Partia e demokracise. Partia e Mziut.

 18. tomsojeri says:

  Ky mbiemer i kesaj mbese te ktij nishanlliut po me cudit dhe nuk me duket ma rastesi !! Ky president i vendosur nga tradhtari berisovic dhe jo me voten e popullit e qe me besnikeri i sherben ktij perbindeshi te ben te dyshosh per “koridore”qe lidhin kte fatkeqesi te shqiptareve …..Mos u cudisni !!!!!!!!

 19. ela says:

  qe te jesh krenar per dike ,qe ka bere art,sport , apo historian,shkencetar apo dikush qe vertetet ka bere histori .po qe te jesh krenare se babai jot e ka kushuri nishanin mua me duket qe qeke budallacke me brire,se nuk u vu PRESIDENT,per integritetin,inteligjencen,fisnikerine,moralin.apo cdo lloj tipari qe vertet te jesh krenare,po je nje fyck qe te mbrohesh se i xath kepucet Berishes,apo butak per te kaluar ZENI dhe Argita,qe te jesh president eshte aq fyese sa te jesh biri i Sali Berishes.

 20. Mond Velaj says:

  E marka dhe mandatin e dyte Nishani

 21. ardi-mamurrzaku says:

  Berisha UBD_ist
  Ndoka UDB_ist
  Nishani UDB_ist (kunata serbe)
  E mjera shqipni,E MJERA….!!!!!!!!!!!!!!

 22. Tema says:

  Beniada eshte e virgjer deri diten e marteses

 23. Klevis says:

  Gjith nishane qenka 🙂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *