Presidenca mohon lajmin se Bujar Nishani ka refuzuar të presë në takin Donald Lu-në

nishani luPresidenca ka mohuar lajmin se Bujar Nishani ka refuzuar që të presë në një takim, ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

Sipas Presidencës, lajmi që ka qarkulluar nëpër portale, nuk është i vërtetë.

Në disa portale u raportua se pas akuzave të Adriatik Llallës, Donald Lu kishte kërkuar të takohej me Nishanin, por ky i fundit kishe refuzuar.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Presidenca mohon lajmin se Bujar Nishani ka refuzuar të presë në takin Donald Lu-në”

 1. Qytetar says:

  Po kush do të dijë se është gjall apo ka vdekur.

 2. fieraku4u says:

  TI O DORDOLEC DHE KEMPI MUTITI DUHET HEDHUR NE DET QE TE USHQEHEN PESHKAQENET. JARI TURPI I SHQIPERISE DHE I TE GJITHE SHQIPTARVE.

 3. Ballisti says:

  Epo Gomar eshte Nishani,edhe e bene kete.Nuk mund t’a kete pritur zotin Lu,se ashtu i ka thene Saliu.Nishani eshte koqja e Saliut.

 4. Treviso says:

  Nga presidenca çfar nuk pret. Nga dita e pare qe ka hyre Bujar Nishani ne presidence ajo i ka humbur vlerat e saje. Nga ajo dite presidenca eshte kthyer ne çerdhe te korruptuarve dhe krimineleve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *