FOTOT/ Brenda festave sekrete të seksit të pasanikëve dhe të pushtetshmëve

Një nga klubet më eksluzive të seksit për personat e pasur dhe të famshëm ka hapur dyert e tij për publikun.

Por ata që duan të marrin pjesë duhet të mendohen mirë, pasi për të kaluar një natë aty, duhet që të paguash 2 mijë dollarë.

Për më tepër që duhet të udhëtosh në Los Angeles, aty ku anëtarët e klubit të seksit “Snctm” paguajnë gati 75 mijë dollarë në vit për akses të palimituar në dhomat speciale dhe privilegje në orgjitë e ndryshme që organizohen.

Të gjithë anëtarët kanë bërë një “betim gjaku” kur janë regjistruar.

Nëse një mashkull vendos të marrë me vete një partnere, atëherë ai do të paguajë 1500 dollarë për hyrjen, por më përpara femra do të kontrollohet.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-2.jpg","attachment_id":"626100"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-3.jpg","attachment_id":"626101"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties.jpg","attachment_id":"626102"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-4.jpg","attachment_id":"626103"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-parties-1.jpg","attachment_id":"626099"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-7.jpg","attachment_id":"626106"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-6.jpg","attachment_id":"626105"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sex-party-5.jpg","attachment_id":"626104"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-1.jpg","attachment_id":"626207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-2.jpg","attachment_id":"626208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-3.png","attachment_id":"626209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-4.png","attachment_id":"626210"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-5.jpg","attachment_id":"626211"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-6.jpg","attachment_id":"626212"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-7.jpg","attachment_id":"626213"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-9.jpg","attachment_id":"626215"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-8.jpg","attachment_id":"626214"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/la.jpg","attachment_id":"626216"}]

8 komente në “FOTOT/ Brenda festave sekrete të seksit të pasanikëve dhe të pushtetshmëve”

 1. C’ Jan kto gjona t’ omla , orgji dekadente ,sex treshe katshe e qish t’ du’s tej 😀 pu.pu.pu.pu

 2. Fallo Madhi says:

  Keto jane kurva te kontrolluara.sado te hane nuk ngopen dhe meshkujt jane si kova qe hedh ne Puss ,ngopet Pussi nga kova aq ngopet dhe gopi i femres.

 3. ali vlora says:

  Gop o gop.! As me ngop e as te ngop ! Populli Jug.

 4. ali vlora says:

  Gop o gop.! As me ngop e as te ngop ! Populli Jug.

 5. shqiptar says:

  ke foto e fundit ky qe fshihet mbas maskes ngjan me Zenin ,te fotot e para njoha Griden ,Noken,qerosken e Strazimirit,Paloken etj

 6. Shkopi me xhunga says:

  …….ecja rruges e sdoja tja dija
  per shiun qe binte ashtu,bute-bute
  se hallin e kisha te djali i “mbretit”
  qe erdhi ora ta shoh si Mut.
  Dhe une e di ,qe dardha nen dardhe
  do bjeri se eshte pjell e saj
  ashtu si i jati me 97′
  qe u mbush mut e doli krenar.
  nje trokitje te larget sikur po degjoj,
  jo,jo, Zeni djali i “mbretit “seshte ketu……..
  Eh,keto te uruara ma prishen endren,
  Eshte koha kur kurveria mbreteron,
  Jetojme ne kohen e kurveris.
  Ps: Zeni kima kujdes ate kurvicken,vajzen e Benit te Mevlanajve.

 7. Mister says:

  Me $1500 palloj 7 eskorta si F. Garo.

 8. alphade says:

  S’ ka gje pse e shane bsjraktarin e Vicidolit, mjafton
  ta etikosh me emrin “MBRET” ,gezohet si dikur femije !

Lini një Përgjigje te ali vlora Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *