FOTOT/ Zv/kryeministrja suedeze vë në lojë Trump-in

Zëvendës kryeministrja e Suedisë Isabella Lövin ka vënë në lojë presidentin e SHBA-ve Donald Trump, duke postuar një fotografi thumbuese, ku ajo është e rrethuar vetëm nga femra, ndërsa po firmos një dokument.

Të shumtë ishin ata që vunë re ngjashmërinë me fotografinë e presidentit amerikan dhe të ekipit të tij.

Trump firmoste urdhrin ekzekutiv, ndërsa këshilltarët, të gjithë meshkuj i qëndronin mbi kokë.

Vetë Lövin tha se i takon vëzhguesit që të vendosë nëse ajo ka thumbuar apo jo Trump-in.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/suedi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/suedi.jpg","attachment_id":626259},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/suedi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/suedi-1.jpg","attachment_id":626258}]

1 komente në “FOTOT/ Zv/kryeministrja suedeze vë në lojë Trump-in”

  1. anton says:

    rrace kurvasah.edhe burrat i kane kurva

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *