Partizani grumbullohet për sfidën ndaj Vllaznisë

Pavarsisht zhurmës së krijuer për çështjen e stadiumit, Partizani vijon normalisht përgatitjet për ndeshjen kundër Vllaznisë e javën e 20-të të Kategorisë Superiore.

Në orën 14:00 të kyqtë ka kryer edhe seancën e radhës në kompleksin sportiv “Internacional Tirana” në Pezë.

Nën drejtimin e trainerit Starova lojtarët kanë vijuar normalisht programin stërvitor, ndërsa pas seancës skuadra është grumbulluar në rezidencën e saj.

Përgatitjet do të vijojnë nesër me seancën e radhës stërvitore në të njëjtën orë.

Takimi mes Partizanit dhe Vllaznisë do të luhet ditën e dielë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *