PRAPASKENAT/ Sali Berisha mësyn në zyrën e Nishanit, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë

Se kujt i shërben Bujar Nishani, tanimë që po e përfundon mandatin nuk është më sekret.

Ai i jep llogari dhe merr urdhëra për çdo veprim, nga Sali Berisha.

Kështu ka bërë edhe ditën e sotme, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë.

Burime të gazetës TemA bëjnë me dije se Berisha ka shkuar në zyrën e Nishanit, menjëherë sapo ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Sigurisë.

Berisha ka qendruar për më shumë se një orë në zyrën e Nishanit dhe më pas është larguar.

Ai ka shkuar rreth orës 14:30 në zyrën e Nishanit, dhe ka dalë nga ajo në orën 15:30.

Këshilli i Sigurisë, që zakonisht mblidhet për çështje të rëndësishme të sigurisë së vendit, u mblodh sot për të diskutuar pse nuk është arrestuar Klement Balili.

TemA

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “PRAPASKENAT/ Sali Berisha mësyn në zyrën e Nishanit, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë”

  1. undefined says:

   Sterbajgat, e qelben kete vend

  2. undefined says:

   Sterbajgat, e qelben kete vend

  3. undefined says:

   Sterbajgat, e qelben kete vend

  4. undefined says:

   Sterbajgat, e qelben kete vend

 1. Fatosi-kosove says:

  Po kjo nuk eshte rastesi as lajm,pasi vetem kafshet e izoluara nuk e dijne se kush eshte president i presidentit,kush eshte kryetar i kryetarit te PD-s,kush eshte kryetar i krimit,i balilit,i Lazaratit,e i lazaratave gjitheandej,prandaj nishani deshi sdeshi eshte i detyruar ti raportoi kryebanditit te gjith ato qe ndodhin e thuhen edhe ne rastin e mbledhjes se keshillit te sigurise kombetare,sekreti i vetem i kesaj ngjarje qe mendoj se do te mbetet edhe disa dite,eshte vetem se ku ishte fazlliqi ne ate moment dhe si ka hyre ne ate takim,pasi sali berisha nuk shkon as ne WC pa te dhe sigurisht se edhe nishani nuk ban asnje gje pa e pyetur presidentin e tij sali berishen se çfar thot fazlliqi,me nje fjale ky eshte turpi qe po ndodhe ne shqiperi mjerisht tash e me shume se 25 vjet,ju siguroi se te gjitha krimet do te zhduken pergjithmone vetem kur te zhduket kjo klike nga politika dhe nentoka edhe pse kane krijuar nje bande te tmerrshme pas veti,siq eshte xeni,noeli,jamarbder malltezi e shume kriminel te ri me ta por shpresoj shume se duke pare shkumen gojes duke ju dalur nga sali berisha ,nishani, luli,muli, culi,bumqi,kumqi, bylykbashi , strazimiri e starzikeqi ateher edhe keta miljoner nga krimi dhe droga do te qetesohen dhe do te behen “qengja” edhe pse dihet se dhia nuk ban qengj!

  1. dc2016 says:

   E ore Fatos me mire kish me qene me u marr me murin e Mitrovices, se keto punet e Shqiperise jane pak me te komplikura per trunin tend!Suksese ne jete Fatos !

   1. Fatosi-kosove says:

    Po more dc2016
    “eshte mire kosova kur eshte mire shqiperia” kane thene patriotet e mdhej qe nuk kane pare shqiperi e kosove por vetem shqiptari,prandaj si produkt i joti dhe sojit tend e kemi edhe murin ne Mitrovice,pra zotrrote dc2016 dyshja presidente e mbase edhe ju vet keni dashur qe muri te ndertohej ne Morine,mbetsh me shnet dc 2016!

 2. Alidemsi vjeter says:

  Faleminderit o Bujar qe kryeve porosine time dhe te Ilirit per te mbledhur Komisionin,po he tjeter ckemi,cu tha……..

 3. "BOHOTINA" says:

  i poshtri, nuk la gje pa bere.

 4. fakti says:

  po i vjen fundi ndaj s,po mundet te kontrolloj me veprimet e tije,kerma serbe.

 5. Majat e Krimit sebashku says:

  Presidenti I vendit takohet me kry kriminelin e
  Vendit cte keqe ka ketu ? Nje rol kane qe te dy

  1. Populli says:

   Filluan te levizn kriminelat po u digjet toka nen kembe

  2. Populli says:

   Filluan te levizn kriminelat po u digjet toka nen kembe

 6. alphade says:

  Sapo mbaroi mbedhja e” Sigurise” ,menjehere kapteri president,informoi
  bossin e mafias ,Sali Vicidolin !
  Presidenti Nishanlliu ,ne vend qe te perfaqesoi interesat e gjithe popullit
  shqiptar ka dalur hapur qe diten e pare ne mbeshtetje te Partise nga e
  cila mori mandatin e presidentit ,ku realisht mori voten e nje njeriu ,Sali
  Milloshevicin !!

 7. Elio Gora says:

  Mendoni se sa kemi ecur o shqiptare.Sot nuk eshte pranuar zv.kryeministri shqiptar ne keshilin kombetar te sigurise.Por sot mungonte ne kete mbledhje Damir Fazllic,qe dikur Berisha nuk haronte ta vendoste ne krye te kendit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *