“Reforma në Drejtësi u bë që, ata që e kanë mizën nën kësulë…të lagen!”

Në kulmin e debateve dhe përplasjeve për reformën në drejtësi, së fundi dhe ajo më e forta mes ambasadorit amerikan dhe kryeprokurorit Llalla, deputeti socialist ka zgjedhur një foto për të shprehur se për kë po bëhet kjo reformë realisht.

“Për këtë ditë u bë Reforma në Drejtësi, që ata që e kanë mizën nën kësulë, të lagen…”, shkruan deputeti në rrjetin social Facebook, duke dashur të nënkuptojë kështu se reformës në gjyqësor duhet t’i druhen ata persona që kanë qenë në shkelje me ligji.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në ““Reforma në Drejtësi u bë që, ata që e kanë mizën nën kësulë…të lagen!””

 1. NjeQytetarOptimist says:

  E goditur..

 2. Adrio says:

  Bash mire e ke thane po kuah e merr vesht

 3. laura says:

  Skam besim se laget njeri jo. Ilir meta eshte e zeza ketu. Te ike ai oktapodi I korrupsionit ne burg pa ky vend merr jete

 4. amla says:

  Po besojme do te kte edhe nje verifikim per lidhjet e tua me te ndjerin Vajdin Lame! Apo harrove?

 5. Berti says:

  Edhe per vjedhjen e votave ne 96 do kete ndonje hetim!!!!

Lini një Përgjigje te amla Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *