VIDEO/ Kinezja përplaset në tokë, pasi goditi me shuplakë policin e trafikut

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një grua e inatosur u filmua teksa u përplas në tokë pasi qëlloi me shuplakë një polic trafiku dy herë në fytyrë gjatë një diskutimi.

Ajo e ndoqi punonjësin dhe e goditi ndërsa ai e paralajmëroi për veprimin.

Më pas ishin persona të tjerë që ndërhynë ndërsa gruaja nuk po kontrollonte dot veten. Ajo u shtri në tokë dhe nisi të ulëriste.

Shumë njerëz kanë kritikuar sjelljen e gruas kineze, duke kërkuar masa ndaj saj.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *