VIDEO/ Ndërhyrja e policisë ndaj të droguarit që mbante peng 13 vjeçaren

Kjo video tmerruese tregon pengmarrjen e një 13 vjeçareje nga një i droguar i cili e kërcënonte se do ta vriste me thikë, nëse policia nuk i jepte drogë.

Autori hyri me forcë në banesën e adoleshentes, e cila qëndronte me gjyshen në Omsk të Rusisë Qendrore.

Policia dëgjohet që i thotë të qetësohet, ndërsda vajza e frikësuar trembet dhe qan.

Pas një ndërhyrje të shpejtë, vajza lirohet e padëmtuar nga forcat speciale.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Ndërhyrja e policisë ndaj të droguarit që mbante peng 13 vjeçaren”

  1. fieraku4u says:

    SHTYPJANI KOKEN PLEHRES.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *