FOTOT/ Ky i burgosur gëlltiti celularin, sa vuajtje për ta nxjerrë

Një i burgosur gëlltiti një celular për t’i shpëtuar inspektimit të gardianëve në qeli dhe një dënimi të mundshëm.

Por telefoni i ngeci në stomak duke i rrezikuar shëndetin brazilianit, e për pasojë mjekët i çanë stomakun për ta nxjerrë pajisjen.

Ai rezistoi për dy javë, por më pas u ankua se kishte dhimbjie të forta.

Ky është rasti i parë i gëlltitjes së një celulari që përfundon në stomak.

Në 2013, një tjetër braziliane, Adriana Andrade, gëlltiti celularin për të mos lejuar të dashurin të zbulonte tradhëtinë e saj me një tjetër person.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni-1.jpg","attachment_id":"626601"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni-2.jpg","attachment_id":"626602"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/telefoni.jpg","attachment_id":"626603"}]

3 komente në “FOTOT/ Ky i burgosur gëlltiti celularin, sa vuajtje për ta nxjerrë”

  1. Tema says:

    Po te gelltitet brisku, ka pasoja per stomakun.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *