Frrok Çupi: Me ardhjen e Trump, bie sorosiani Donald Lu, dhe bashkë me të edhe qeveria e Ramës

Frrok Çupi, gazetari që i shërben Berishës, shkruan se me ardhjen e Donald Trump në krye të SHBA-së, ambasadori Donald Lu do të rrëzohet, dhe bashkë me të, edhe qeveria e kryeministrit Edi Rama.

Ai nuk ka sulmuar vetëm Lu-në, por edhe paraardhësit e tij (që natyrisht kanë qenë kundër Berishës), të cilat, sipas Çupit, i shërbejnë oligarkisë në Shqipëri.

Për fat, është Frroku që i shërben demokracisë.

Arsyet e gjendjes së ambasadorit janë shumë të njohura:

Fatkeqësia e tij – që u zu në grackë nga George Soros, i cili mbante çelësat e shefave të tij në zyrat e Uashintonit. Gjatë misionit në Shqipëri mbajti në duar “fëmijët “ e Soros që janë qeveria dhe klientët e saj. Në zgjedhjet presidenciale ai dhe këta ishin të sigurt se fiton Hillary plus Soros, por nuk ndodhi kështu. Këtu ra, në fakt këtu ka rënë ambasadori dhe qeveria sorosiane; kaq thjesht. Edhe ai i Maqedonisë po thërritet në Uashington si “sorosian”. George Soros po shpallet “rrezik kombëtar” në Shtetet e Bashkuara…

Çështja është: Pse ndodh që me rënien e ambasadorit të bjerë qeveria?

Ambasadorët  u “hutuan” në udhëkryqin e dilemave nëse Amerika është “demokraci” apo “republikë”?  Prej vitesh ky diskutim është shtruar në tryezat e filozofëve dhe në katedrat e studiuesve. Teoria e fituar më së shumti ka qenë se Amerika është edhe Republikë, edhe Demokraci.

Mirëpo ambasadorët nuk janë të detyruar të jenë as teoricienë as filozofë, ata janë thjesht korrierë të qeverisë.

Thjeshtëzimi prej mendjes së tyre arriti pikën që e quajtën Amerikën një “imperatori”- gjë që nuk ishte e saktë. Ambasadorët sunduan në shoqëri të dobëta ku ka qeveri të korruptuara si në Shqipëri; sunduan në mënyrë imperiale- nga lart poshtë. Kështu u bë edhe Lu një imperial. Ditën që bie ai, bie edhe qeveria me të cilën krijoji “imperialitetin” e sundimit përpendikularisht.

Ambasadorët e ngushtuan edhe më shumë konceptin e demokracisë dhe të republikës.

Në rastin tonë ambasadorët e fundit të Shteteve të Bashkuara e kanë konsideruar veten si përfaqësues të Oligarkisë.

Zoti Lu, zoti Withers dhe Arvizu u sollën si përfaqësues oligarkie. Oligarkia e përqendron pushtetin në më pak duar se të gjithë. Këta guxojnë t’i thonë dikujt “ti je burrë shteti”, tjetrit “ti je kriminel”, tjetrin ta përkëdhelin duke e lejuar të mbjellë drogë, etj.

Në fakt ne nuk dinim se ata mbaheshin nga pak duar në Amerikë: Soros dhe Hilalry- shumë shumë. Tani që në Amerikë ka fituar era e Trump, këta bien. Por bashkë me ta bie edhe qeveria që e mbajtën më këmbë.

Ambasadorët e fundit u bazuan mbi kodet primitive të vendit dhe krijuan “imperatorinë”.

Në Shqipëri Withers kishte mësuar të lavdëronte Skënderbeun, ndërsa Lut ë fliste një shqipe të sakatuar. Mendonin se bënin nder, por në fakt ngrinin “kulte” të gabuar. Kulti më i fuqishëm që ngritën ishte ndëshkimi alias albanian. Ky ishte kulti i vizave dhe i “dashurisë për Amerikën”. Ambasadorët vendosën një ndëshkim jashtë- gjyqësor, duke seleksionuar kundërshtarët e qeverisë dhe duke mos iu dhënë vizë hyrëse për Amerikë. Por ky është një ndëshkim i madh kodik. Tani që ra edhe “gjykata” e ambasadorit, qeveria nuk ka ku rri”, shkruan Frroku.

Të gjithë gazetarët e “atashuar” pranë Berishës prej kohësh kanë nisur një sulm frontal ndaj ambasadorit amerikan në Tiranë, por Departamenti amerikan i Shtetit iu dha një shuplakë ditën e djeshme, teksa deklaroi se Donald Lu përfaqëson dhe flet në emër të SHBA-së.

REMOTE_ADDR:[]

64 komente në “Frrok Çupi: Me ardhjen e Trump, bie sorosiani Donald Lu, dhe bashkë me të edhe qeveria e Ramës”

 1. qenasi says:

  hahahaaaaa frrroku i cupajve e di se ca do ndodhi me sorosianet??!!!! apo ja ka thene baca..

  1. The Punisher says:

   Ky eshte me budalla se Nikoll Lesi dhe Arjan Cani bashke.

   1. Edkari says:

    O Frrok
    duhet qe keta bastarde ti rrezojme ne shqiptaret
    dhe te pergjigjen per cdo fjale e veper qe kane bere.

    1. Lloji says:

     Partia Derrave (PD) me shume gjasa do kaloje ne OJQ (organizate jo qeveritare)..
     Populli yne orjentohet nga SH.B.A kurse p.derrave ne mos nga Kina e sigurt qe jo nga perendimi, pd duan autaritarizem!!
     Pra me 18 shkurt ne diten e antiperendimit opozitar do i vene vulen te ardhmes se tyre dhe ne te njejten kohe do shenojne ditet e fundit ne politike.

    2. L leshi says:

     O ti qe i ngjane shume emrit qe ke PLEHRAT si frroku preci apo dhe te tjere si puna juaj ju ka ardhur ngordhja pranfaj lehni si qente por askush nuk ju degjon sepse jeni funderrinat e kesaj shoqerie…

   2. bureto says:

    Nuk eshte budalla. Eshte i LIG. Sahanlepires i atij qe i ofron me shume, ne te gjitha kohet para dhe pas ’90. S’e ka qasur dhe nuk e qas njeri ne dere, pervec berishes qe kocka qe i dha ishte drejtor i ATSH. Nga qe kishte ngelur keq edhe per buke, e pranoi. Po ç’e do se ia hoqi Rama dhe tashme kuis si kone. Nuk ka me mire se te tregoje vete se kush eshte dhe sa vlen me sofizmat e tij. Te mos harrojme rolin e tij si benzinehedhes ne zjarrin e Vlores, kur shkruante nga frengjite e “Koha Jone” per bemat e bera dhe te pabera ne vitin 1997 nga Berisha. Eshte prototipi i njeriut me te Zi ne gazetarine shqiptare.

  2. Artjon says:

   Vazhdoni qen te shitur e te paguar. Ju ka shperblyer vicidolasi Sali Pashe Toptani me pozita dhe tani po i sherbeni si qen rrugesh per nje cope lemoshe. Jeni te gjithe kerma te ngordhura. Bravo Ambasadori Lu qe me se fundi ju tregove ketyre gangstereve qe ka ardhur fundi per ta. Keta nuk i sherbejne interesave te Shqiperise por edhe te Amerikes. Keta ja kane shitur shpirtin Serbise dhe Greqise. Jane te gjithe te shitur. Perfshire edhe kete koken me cepa, Frrok Leshin. Jane te gjithe mbeturina jashteqitje te ketij kombi.

 2. Blero says:

  Nuk votojne Amerikanet me 18 Qershor o FRROK! vota eshte per koalicionin e majte dhe mos shiko endrra me sy hapur o FRROK!

 3. Grigor says:

  Bo bo, deri ku mund të shkojë imoraliteti dhe mungesa e karakterit të njeriut. Sali Berisha bëri 97-ën, nga dëshira për pushtet. Ndërsa i persekutuari i Berishës, Frrok Çupi është gati t’a përsërisë 97-ën për të prurë Berishën në pushtet. Ndoshta eshtë mazokist dhe i pëlqen ta rrahë Berisha.
  E perfytyroni dot Berishën me kostum dominatrix? Surreale .

 4. DANIEL says:

  DHE VINI JU PRAPE.

 5. maximus says:

  nuk behet ai vend deri sa te shpetojme nga frokat, gjinat, qimat e soj i sorollopit i plakut te viçidolit, sa e urrej kete njeri , biles do te thosha me shume urrej kete frokun se vete saliun.

 6. tonini says:

  Ky po,ka nje lajm te pa kofirmuar akoma zyrtarisht se ky b…,do ta marri dep.shtetit per keshilltar,ozot ce ka gjet ket vend.

 7. jani says:

  Edhe ti bashke me lubonjen dhe shkullakun jetoni te lumtur. Haaaaaa o rrota [email protected] Palaco te ketij sistemi qe po i vjen fundi.

 8. Drejtesia e vonuar says:

  U hodhen ne veprim zagaret! Kur i vjen ngordhja qenerve permjerin ne vendin e shenjte thot nje fjale e vjeter e popullit. Po ti Cup cpate te hodhi shefi ne “sulm”me burien tende agjenturore . O zagar ske lene gje pa helmuar por edhe ti me varken e shpuar te Bersishes do te mbyteni ne llumin tuaj sepse keni shkateruar mireqenien dhe normalitetin e nje populli te tere. Kur trubullohen ujrat dalin persiper mbeturinat dhe kalbezimet. Por nje gje eshte e sigurt te tera keto mbeturina do te mbeten ne rrjeten e drejtesise qe quhet reform apo veting!Skeni shance tjeter.

 9. kopani says:

  Ky Froku nje gjiriz mediatik prane strofulles se Vicidolit .

 10. Drejtësi për të tëtë says:

  Është idiot ky Frroku apo bën servilin për një kothere nga shqupi. Donal Lu është ambasador karriere nuk bën karrire politike me ambasadën. Kush ka dy pare mend e kupton mirë ndrushimin. Edhe Frroku e di. Po flet si ai budallai qe në gjithë këto ngjarje deklarata opinione qe kan mbushur këto dite duhej qe edhe ai të thonte diçkla por jo se kishte diçka për të thene.

  1. a.f. says:

   Nuk eshte idiot..
   Eshte specializuar ne rini si bashkepuntor i sigurimit dhe ka bere kariere si mercenar i Mafies..

 11. butrinti says:

  Medet . Te pegerat e shqiperise e kombit shqipetar moren zjarr nga likja . Por likja nuk eshte gje tjeter vec nje pjese e pegere e kombit qe pritet ta pastroj fshesa veting .

 12. Epo kjo pune! says:

  ik e kap ndonje vrime miu se po rritet cmimi me shpejtesi dhe pastaj i beni fresk njeri tjetrit atje…

 13. Futja kot says:

  Ptu çfare race e ndyre eshte ky njeri.

 14. timo says:

  Frroku i çupave ka ëndëruar gjëmon në diellë dhe në hije ka numuruar para. Bëhu gati edhe ti o Frrok dhe lëri ëndrat mënjanë. Diçka po ju pret edhe ju gazetarve të konvertuar si puna e shefit tuaj Berishë. Ngutuni të thoni fjalët e fundit sa jeni akoma para hekurave. Sigurisht rradha do të mbahet; i pari fillon Berisha pastaj me rradhë ju bishtat sipas të korrurave që keni pasur. Dëgjo, nuk do tu hiqet e drejta që të flisni dhe pas hekurave.

 15. Te lumte dora Dash.Shehu.per.ate qe ibere ketij qelbesiri.E ka patur hak.

 16. sadiku says:

  Saliu, [email protected] jane fekale komunizmi qe qelbin ere, duhen groposur

 17. kombi says:

  FRROK TURPI , SHBA E SOLLI PERGJIGJEN PER AMBASADORIN DONALD LU . JU VAZHDONI DHE SHIKONI ENDRA ME SY HAPUR . KUSH ESHTE AI SHTET NE BOTE, QE MERRET ME PD E KORRUPTUAR ME GJYQTARET E PLEPAVE ,QE NOTOJNE NE PARA NGA KORUPSIONI I MADH I TYRE ???? SHQIPERIA ESHTE E NJOHUR NE EUROPE , SHBA ,SI NJE SHTET I KORRUPTUAR DHE DUHET KETA NDERKOMBETAR TE SPASTROJNE KETE VEND , PA LIGJE , PA MORAL DHE TA FUSIN NE SHINA ,DREJT EUROPES . FRROK TURPI ,NUK KA KTHIM MBRAPA NE FOLENE E BERISHES , NUK MUND TA MPOSHTIN AMERIKEN AS EUROPEN , SPURDHIAKET E FRROK TURPIT .
  PRISNI FUNDIN QE PO JU AFROHET !!!!

 18. Los Vjerda says:

  Keto, ato qe ishin e kushdo qe te vije ne pushtet, Shqiperine do e lere ashtu si e gjeti. Popull i nemur nga Perendia. Percaktimin me te mire e ke dhene Noli i cili e quajti:” Nje popull me shpirt pagan ne besim i paqendrueshem” .

 19. ela says:

  o Frrok Cupi o Frroqe,kalo qullin qe mban ne goje,qullin e b sales,pastael

 20. Miri says:

  Hahahaha o frrok o frrok corapi

 21. A says:

  Frrokun,ARTAN Hoxhen ish kandidati per president, Prec Zogaj I kap ligji I vetingut si ish bashkepunetor te sigurimit shtetit

 22. pro says:

  ..por nuk bien politikat.. !!

 23. Trumpi ne çeçenat says:

  Nuk mund te rrinte pa folur edhe bushtra Çupi apo “kallamoqi 2”

 24. alphade says:

  Frrok Cupi – harakiri i Sali kryekriminelit ! Bashke me
  anijen e Saliut kane vendosur edhe ithtaret e tij te
  mbyten ne det ! O tempora, o mores. !! Quo Vadis ??

 25. Pallatet Agimi says:

  Lloj i tille gazetari, i degjeneruar dhe i kalbur deri ne qelizen me te fundit te trurit, jane turp per lagjen ku banon e jo me per gazetarine ahqiptare.
  Nuk lejohet te jepet mendim per Canin Arjan!

 26. Tahir Gashi says:

  Frrok Çupi,
  Sheqerja,
  Tosi Lubonja,
  Lek Plepi,
  Bujar Qamili,
  Sa leh Berisha,
  Vjollca Vokshi,
  Tritan Shehu,
  Ciljeta,
  Artjola Toska,
  Azem Hajdari,
  Arjan Çani,
  Aldo Bumçi,
  Çufo&Bubi Kacurrel,
  Gita&Xeni,
  Tiku Llalla!
  Gjakmarrje!
  Prostitucion!
  Shkaterrim i prones!
  Mbyllja dhe thjetersimi i dosjeve!
  Ndalimi i investimeve te huaja !
  Tallja me pronen!

 27. nord.al says:

  I neveriteshem si gazetar dhe si njeri.

 28. fakti says:

  O Zot ,
  cfare mban kjo toke !!!

  jo vetingu ,po napalmi duhet perdorur ne Shqiperi, qe tu shuhet perjetesisht fara e soji ketyre plehrave.

 29. nina says:

  Ti je frrok kacorrja.. ndyrsiri.. te kanet te vij qeveria jote kriminele?? qyrraman

 30. j says:

  EDHE TE VIJNE PIÇDERRAT SI PUNA JOTE.

 31. visi says:

  meqe e kane marre me filozofi po jap edhe une disa grimca…fituesit kerkojne sfida ndersa humbesit alibi…optimistet zgjidhje jurse pesimistet justifikime…inteligjentet te vertetat (dhe ato hyjnore)ndersa injorantet mite e idhuj…kjo sdo te thote qe mbaj anen e askujt…thjesht jam me te paret kushdoqofshin ata…

 32. festim says:

  O pall Kush quhet I mire ai qe I ben fresk qoftlargut.O zgjebe Noc Rrokun ke per te mare to the matufi

  1. Frroku says:

   Frrok bythelepiresi do shkoje oara drejtesisr, ndaj nxiton te beje orooagande te tille.

  2. Frroku says:

   Frrok bythelepiresi do shkoje oara drejtesisr, ndaj nxiton te beje orooagande te tille.

 33. Çudia says:

  Epo, kur e quani gazetar edhe këtë lango të Berishës!!!!!!!!!

 34. Bob says:

  ESHTE KOHA QE NE QERSHOR ME VOTE TJU THEMI MJAFT KETYRE KARIKATURAVE TE SHTRIGUT BERISHA.

 35. Vjosa says:

  Ky Cupi, me ka ngelur ne mendje qysh nga viti 1999, kur deklaronte se : ”UCK-ja eshte terroriste”. Djemte kosovare qe u ngriten me vetmohim per te mrbojtur jeten e femijeve, motrave e grave te tyre nga kriminelet paramilitare serbe, ky plehra pati guximin t’i quante terrorist. Ne ate kohe ishte dhe me detyre te larte ne RTSH.
  Thjesht, nje qen SERB !

 36. Edheune says:

  A e shihni e degjoni o shqiptare kush e mbron Berishen. Ja pra ky eshte Berisha. A e koptoni sa thelle kane shkuar gjerat sa nje popull i tere meret me 5-6 fuderina mediatike ne sherbim te krimit dhe s’po mundet te shpetoje prej tyre. Po keto plera qe hiqen te ditur pse nuk flasin per librin, per kulturen, per filozofet, per njerzit e mire e te ditur, te hershem e te sotem. Pse nuk ballafaqohen me fjalet e urta e me postulatet e hereshme e te sotme. Pse nuk permendin kerkesa nga Bibla e Kurani. Pse, pse, pse. Po c’fare familjesh kane keta tipa, a behen ndonjehere bashke, a flasin midis tyre per miresi e per edukate?!?!?!?!. Ne i shajme. Po ku shahet ai qe s’ka turp, qe s’ka moral, qe s’ka dinjitet ?!

 37. fieraku NGA ferrasi says:

  Po ne 97
  Ca bente ky qen bir qeni

 38. Blablabla says:

  Frrok bythelepirsi! Fatkeqsia jote eshte se ke lindur dhe je edukuar ne nje sistem spiunash, ke sherbyer si spiun dhe je shperblyer si spiun. Ti nuk e njeh sistemin e merites dhe drejtesise. Amerika nuk mendon e as vepron sic shpreson ti, qe te denohen njerezit se mendojne ndryshe. Diversiteti ne ate shoqeri eshte vlere.

 39. angjelini says:

  Frrok muti mbron Sali HAJDUTIN. Vrasesin e demokracise dhe te shpreses. Agjentin dhe vrasesin e njerzve te pafajshem.

 40. Tan says:

  Jo mo jo duhet arrestuar Adriatic llalla me berisht ai moron Popullin nga ju

 41. k..i says:

  sa here qe e ze diareja saliun,froku i shkon nga pas per ti bere sherbimin higjenik.

 42. ALBAN DEGA says:

  HE…. HE….. HE….. HEJ… MORE!
  KY FRROK CUPI E MPREHI SHPATEN

  – Mirditore me kaba e gerrnete

  My Frook Cupi e mprehu shpaten
  Edhe nje here per situated!
  Mori penden edhe shpaten
  Amerikes i kalli daten !
  Donald Lu- se i dha mandaten
  Mos ja prek frrokit ti Taten!
  Se ne Washington une ta baj kaken!
  Sa ta kemi mixhe Trampin
  Kush ne Bote s’na prek ne kampin!
  As jatakun e kusarise
  As Mafian e Bac Salise!
  As skalionet e Herr Berishes
  Te Fatosit e Fatmir Mediut
  Se u tregojme biren e Miut!
  Trondisim ne fusha e male
  krejt Shqiperine e bejme me hale!
  Krejt Ballkanit ja veme ne flaken
  Kurve Evropes ia veme flaken!
  Botes mbare ia kallim daten!
  Donald Lune ti hiqna shpine
  Se ka preke ai folene time
  Na ka shkele sovranitetin
  Po na heq impunitetin
  Tek drejtesia po e kthen Shqiperine
  Po ben shtet ai me barazi
  Ne fole te grenxave ai ka hi!
  O kuku medet oi…. oi…. oi!
  Na ka preke mixhen Sali
  Lul Bashicin terakun Medi
  Me Shkelzen e kompani
  Korrupsionin don me e zhbi !
  Edi Ramen hiqna qafe!
  Se per ty ka ba shume kafe
  Te ka sha te ka shitue
  Ne Hajmel ate me e cue
  Sal Karaxhicit tapi me i leshue
  Shqiperine me ia dhurue!
  Qe ta bej Shqiperine Gerdec!
  Me Fazlic e Shkelzen kec!
  Ta bej Shqipen kukurec!
  From Cupi emrin ma thone
  I Sal Tosit jam kumone!

 43. Petro says:

  O Frrok, o vemje e ish sigurimit komunist o surrat I ndyre.Lexoje pak deklaraten e departamentit te shtetit amerikan se çfare tha sot per Donald Lu dhe pastaj do duhet te pergenjeshtrosh lajmin tend mor vemje.Donaldi do te vazhdoje punen me gjithe mbeshtetjen e shtetit e amerikan e cila ka nje administrade te re tani me ardhjen e Trump keshtu qe Frrok, “shpresa” e djallezuar se administrada Trump do te hiqte Lu-ne jo vetem qe eshte nje enderr e vemjeve si puna juaj qe doni ta mbani kete shtet si modelin qe prodhuat per 26 vjet por tani duhet te mesoheni me kete ambasador qe pas kesaj deklarate te shtetit amerikan do te vazhdoje punen I qete per ta kryer reformen ne drejtesi.Me vjen keq Frrok por djallezia juaj ka marre fund!

 44. Petro says:

  Ja o Frrok plehra, vemja e ish sigurimit komusit lexoje se qenka edhe tek tema si lajm:

  http://www.gazetatema.net/web/2017/02/04/shuplaka-e-uashingtonit-zyrtar-per-llallen-dhe-ata-qe-vene-ne-dyshim-donald-lu-ai-perfaqeson-shba-dhe-ka-mbeshtetjen-tone/

  Me sukses ne punen tende djallezore por rraca e juaj duhet peshtyre ne surrat sepse jeni antikombetar!

 45. ALBAN DEGA says:

  Mirditore me kaba e me tupana

  ….. HE….. HE….. HEJ… MORE!
  KY FROK CUPI E MPREHU SHPATEN!

  Ky Frook Cupi e mprehu shpaten
  Edhe nje here per situaten!
  Mori penden edhe shpaten
  Amerikes i kalli daten !
  Donald Lu- se i dha mandaten
  Mos ja prek frrokit ti Taten!
  Se ne Washington une ta baj kaken!
  Sa ta kemi mixhe Trampin
  Kush ne Bote s’na prek ne kampin!
  As jatakun e kusarise
  As Mafian e Bac Salise!
  As skalionet e Herr Berishes
  Te Fatosit e Fatmir Mediut
  Se u tregojme biren e Miut!
  Trondisim ne fusha e male
  krejt Shqiperine e bejme me hale!
  Krejt Ballkanit ja veme ne flaken
  Kurve Evropes ia kendojme uraten!
  Botes mbare ia kallim daten!
  Donald Lune ti hiqna shpine
  Se ka preke ai folene time
  Na ka shkele sovranitetin
  Po na heq impunitetin
  Tek drejtesia po e kthen Shqiperine
  Po ben shtet ai me barazi
  Ne fole te grenxave ai ka hi!
  O kuku medet …. oi!
  Na ka preke mixhen Sali
  Lul Bashicin terakun Medi
  Me Shkelzen e kompani
  Korrupsionin don me e zhbi !
  Edi Ramen hiqna qafe!
  Se per ty ka ba shume llafe
  Te ka sha te ka shitue
  Ne Hajmel ate me e cue
  Sal Karaxhicit tapi me i leshue
  Shqiperine me ia dhurue!
  Qe ta bej Shqiperine Gerdec!
  Me Fazlic e Shkelzen kec!
  Ta bej Shqipen kukurec!
  Mue Frrok Cupi emrin ma thone
  I Sal Tosit jam kumone!

 46. Treviso says:

  Zoti Frrok, simunde te quaje une gazetare ty, kur per ty nata eshte dite dhe dita eshte nate. Zoti Frrok, ju me kete artikull e keni krahasuar veten me Flamur Noken.

 47. Merditoret e kan zakon me qene te mequr pore me budalla se ky Frrok Cupi nuk paska .!
  Do te bjer mjekrra te gjunjet ne se pret te ike LU.
  Po si mendon ti more mjeran se shqiperia keshtu do te shkoje pafundesishte ter jetemn duke vjedhur , duke vrare e duke pervluar.?
  Intelektual qe i gezohet vetem se keqes ne vende qe ti kontriboj se mires.
  Nga berja e drejtesise askush nuk humbet vbete humbasin at qe e kundershtojn se jen te inkriminuar deri ne palce.!
  Te pakten keta mjeran te kishin pak modesti edhe perse e kan felliqure qe 25 vjet dhe akoma luftojne per te mbrojtur kete ktrahure qe bene.!

 48. Tani says:

  Te nderuar komentues. Kam 26 vjet se rroj jashte dhe nuk i di gjithe bemat e Frrok Cupit keshtu qe me ndjeni qe nuk po i bashkohem mllefit tuaj. Mua me beri pershtypje menyra sesi ishte shkruar artikulli ne fjale (jo fjala e Frrokut)… nuk ka asgje prej gazetari profesionist por nje shkrim partizan 100%. Gazetaret dhe me te zellshmit e nje partie nuk do te duhet te ishin kaq shume direkt, sikur populli qe i kexon eshte injorant dhe ka nevoje per vleresimin e ketij gazetari qe as emrin nuk ka vene…

 49. SHKERDHEN-LARASHI says:

  ikni more ju shkerdhesha te gjadhet te dyve sales edhe çupit

 50. Niku says:

  Dha urdher Sal gallata,
  “Shkruaj ndonje rrjesh o Frrok sallata!”
  Skllavi mbetet skllav edhe pas vdekjes,
  Sherbetor i me te keqes,
  Liria e tij eshte vetem mendimi i bosit,
  Shkrimi i tij eshte diarreja e te poshtres,
  Nuk duhet te merremi me sherbetorin,
  Ngrehuni dhe ta rrasim ne hale hamshorin!

 51. Bari says:

  Rroku, Frroku…shushunjat dhe moçali qe po u thahet…

 52. andromeda says:

  EDHE VETË SALI VIÇIDOLSI DO ISHTE SKUQUR NGA TURPI PËR KËTË SHKRIM IDIOT DHE ANTISHQIPTAR QË KA BËRË KY MALOKU 24 KARAT’SH.

 53. dinamoviti says:

  eh mor frokk ia fute kot!

 54. Mondi Hajro says:

  Me vjen vërtet shumë keq z. Frok që bie kaq poshtë me budallallëqe te tilla, të ka zënë sytë politika dhe je me keq se kure në komentet e tua

 55. Gent says:

  Ik nga skena Frrok.
  MOs u duk me.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *