LAJM: Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, kalojnë fundjavën në… Tiranë

Prej kohësh Lulzim Basha e ka të ndarë jetën mes Shqipërisë dhe Holandës.

Kjo, për shkak se bashkëshortja e tij me shtetësi holandeze, e kalon pjesën më të madhe të jetës, pikërisht në Holandë, bashkë me fëmijët.

Dhe, Basha iu bashkohet atyre fundjavave, për t’u kthyer më pas në Tiranë të hënave.

Por këtë fundjavë Lulzim Basha me bashkëshorten e tij, kanë vendosur ta kalojnë në Tiranë.

Aq sa ka habitur edhe portalin e financuar nga Zeni, që shkruan se Bashën nuk e kemi parë asnjëherë kështu.

Është e vërtetë, se kemi parë, pasi ai e kalon fundjavën në Holandë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/luli-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/luli.jpg","attachment_id":626774},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/luli-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/luli-1.jpg","attachment_id":626775}]

5 komente në “LAJM: Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, kalojnë fundjavën në… Tiranë”

 1. Me pas tre zezake kojshi,
  asht shum e vshtir ,
  Mos e dhant Allahi vallaj,
  mi gjet Luli lart te tre zezakt n’ krevat grun tu ja q!r .

 2. Emigrati says:

  Kater udhetime ne jave kush ja paguan apo udheton falas ky fukarai

 3. Drejtësia says:

  Duhet ta pështyjnë në surrat të gjith njerzit kur ta shofin në rrugë.

 4. Urimi says:

  Kur dihet se eshte edhe pasardhes i mretit zog nuk eshte qudi se nuk sheh anderr qe nje dite ta qeverise Shqiperine nga Holanda,edhe eat pasha ishte minister i mrenshem por qe jetonte ne Paris.

 5. Treviso says:

  Tani ju kujtua zenit qe Basha eshte kukull e partise?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *