Thirrja e Donald Lu, për shqiptarët…

Ambasada amerikane në Tiranë u është drejtuar të gjithë shqiptarëve me një mesazh të posaçëm për reformën në drejtësi.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook të Ambasadës në Tiranë, iu bëhet thirrje shqiptarëve të cilët janë të kualifikuar që të aplikojnë për të qenë pjesë e Komisionit të Vetingut.

‘U bëjmë thirrje shqiptarëve patriotë, të kualifikuar, që të aplikojnë për të shërbyer në Komisionet e Vetingut’, thuhet në njoftimin e Ambasadës amerikane në Tiranë.

Faqja e internetit e Avokatit të Popullit përmban të gjitha hollësitë për aplikimin.

Për më tepër, klikoni linkun më poshtë:

http://www.avokatipopullit.gov.al/sq/vetingu

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Thirrja e Donald Lu, për shqiptarët…”

 1. Kris says:

  Meta eshte mbrojtesi i Llalles! Kuptohet misioni i te dyve!Prisni te degjoni Berishen ne mbrojtje te tyre! Mafia po lufton per te mbijetuar! Jemi me Ambasadorin Lu dhe me shqiptaret e ndershem!

 2. Bardhi says:

  Ambassador Lu, you sir are e hero amongst us.

 3. Qytetar says:

  Tu befte dita 1000 o burr i shquar!
  Te lutem nga thellsia e shpirtit mos u terhiq per asnje cast nga reforma ne drejtesi.Lukunia e te korruptuarve do egersohet akoma me shume,do te shtohet me shume me gjyqtar prokuror e politikan te korruptuar,por Ju mos ndalni,mos u friksoni se keni me vete nje popull te tere.

 4. mirel drejtesia says:

  Ambasador Lu….Ju faleminderit per kete thirrje….a mund te konkurojne edhe persona qe nuk kane degen e drejteesise.?

 5. mirel drejtesia says:

  I nderuar ambasador,po beni nje pune gjgande…..

 6. zef says:

  Thank you very much Mr. LU.
  we love you

 7. DeniS says:

  Te gjithe Shqiptaret me Ambasadorin Lu
  Jo me hajdutet si Llalla me Koke te çame
  Kush mund ta imagjinoje Llalla nga puntore specash ne Greqia Prokuror i republikes
  Vetem Sali Qeni Ka bere keto te gjitha

 8. I says:

  Ku ka me patriote. Fukaralleku e ka bere ate popull te shese cdo vlere qe kishte.

 9. Josif llambro says:

  Z . Donald Lu populli i ndershëm i Shqipërisë është me JU, te korruptuarit i keni kundra. Qendroni fortë z LU per të mirën e Shqipërisë. Jam me TY. RESPEKT.?

 10. genci says:

  Zoti ambasador Vazhdoni perpara! shumica e popullit shqiptar eshte me ju!!! Shpresat dhe besimin ky popull e ka vec tek Ju!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *