VIDEO/ Kur të vë në lojë një qen

Një qen në Kinë ka vënë në lojë një person, i cili po bëhej gati ta ndihmonte.

Kafsha ishte duke ecur vetëm me dy këmbët e para dhe i tërhiqte zvarë dy të pasmet, ndërsa motorët dhe makinat i kalonin në krah.

Qeni tregonte vuajtje në lëvizjen e tij dhe kjo bëri që një taksist të ndalonte makinën përpara  dhe të dilte për ta lëvizur.

Por kur ka parë shoferin t’i afrohej, qeni menjëherë ka lëvizur duke përdorur të katërt këmbët.

Ai më pas pa nga taksisti sikur asgjë të mos të kishte ndodhur.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *