10 mijë euro gjobë secili se kryen seks në publik

Dy të dashuruar janë gjobitur me nga 10 mijë euro secili, sepse kryen seks në publik.

Amerikani Adam M., 23 vjeç dhe Angela C., 24 vjeçe nga Italia u rrëmbyen nga pasioni ndërsa ishin në makinën e tyre në Vicenza.

Temperaturat e larta të shtatorit dhe pavëmendja bënë që ata t’i ulnin xhamat dhe të bezdisnin publikun me këto skena.

Gjykata vendosi që ata të paguanin nga 10 mijë euro, ndërkohë që për të tilla raste gjobat variojnë nga 5 deri në 30 mijë euro për person.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *