Drama e futbollistit të Kombëtares shqiptare, gruaja shtatzënë humb binjakët

Mesfushori i Kombëtares shqiptare dhe Peskarës në Seria A, Ledian Memushaj, është përballur me një dramë familjare.

Gruaja e tij shtatzënë ka humbur binjakët të lindte.

Kjo ka bërë që Memushaj të tërhiqet nga ndeshja e djeshme me Lazion, pas lajmit të rëndë.

Memushaj, që është edhe kapiteni i Peskarës, ishte gati të hynte në fushë ditën e djeshme, për të luajtur kundër kryeqtetasve të Lacios.

I tronditur nga lajmi, ai ka kërkuar leje të largohej nga ndeshja, për t’iu gjendur pranë bashkëshortes.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Drama e futbollistit të Kombëtares shqiptare, gruaja shtatzënë humb binjakët”

  1. Serse says:

    Me vjen keq,,shpresoj qe ta kalojne si cift bashke kete ters dhe ti besojne ne ardhmen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *