VIDEO/ Sa shumë vuajtje për të parkuar para shtëpisë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një shofere harxhoi 8 minuta dhe bëri 35 manovra për të parkuar makinën e saj.

Lëvizjet sa para-mbrapa të mjetit tërhoqën vëmendjen e shumë personave.

Pas 5 minutash makina përpara largohet, e prapë drejtueses iu deshën tri minuta të tjera që të mund të fikte makinën e të ikte e lehtësuar në shtëpi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *