VIDEO/ Ja si u ekzekutua me armë çifti shqiptar në Greqi

53­-vjeçari që u sulmua bashkë me bashkëshorten e tij në lagjen Peristeri të Athinës, nuk i ka mbijetuar plagëve të marra.
Lajmin e bëjnë me dije mediat greke të cilat raportojnë se ai ndërroi jetë në spital.

Shqiptari u qëllua me armë zjarri nga persona ende të paidentifkuar që i hynë në orën 02:00 në dhomën e gjumit.

Televizioni grek Alpha.gr  ka rindërtuar mes skemave 3D ngjarjen  se si ndodhi ekzekutimi i tyre brenda banesës.

Mësohet se gjithçka  ka ndodhur në orën  02:00 të mëngjesit më 3 shkurtit në rrugën ‘Olympou’ të Athinës ku
ndodhej banesa e çiftit.

Sipas të dhënave, dy apo tre persona të maskuar, hapën zjarr në dhomën e tyre, teksa ata ishin duke fjetur.

Gruaja u qëllua me plumb në kokë dhe pastaj edhe bashkëshortin e saj.

 

 

6867907898 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Ja si u ekzekutua me armë çifti shqiptar në Greqi”

  1. ti je kaur,haje derrin megjith kocka says:

    Mund t jene marre me veprimtari te jashligjshme nuk i dihet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *