“Vetting”-u, BE si SHBA, thirrje shqiptarëve: Aplikoni për në Komisionet e Rivlerësimit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Në lidhje me procesin e vetingut, delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë i ka bërë sot thirrje shqiptarëve për të shërbyer në Komisionet e Rivlerësimit.

Delegacioni i Bashkimit Evropian në Shqipëri i bën thirrje të gjithë shqiptarëve të kualifikuar, brenda dhe jashtë vendit, që të aplikojnë për të shërbyer në Komisionet e Rivlerësimit”, thuhet ne nje njoftim per shtyp ne Facebook.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në ““Vetting”-u, BE si SHBA, thirrje shqiptarëve: Aplikoni për në Komisionet e Rivlerësimit”

  1. toni says:

    Politika e korruptuar I ka infektuar te gjithe shqipetaret dhe ne mos te gjithe, patjeter dike te afert. Keshtu qe harrojeni qe do keni shume kerkesa per aplikim..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *