VIDEO: Seks dhe kokainë, pamje nga blici policor në motelet e Tiranës

Policia e Tiranës në bashkëpunim me SH.Ç.B.A dhe Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka finalizuar Operacionin “Free Taxi” kundër “Shfrytëzimit të femrave për prostitucion”.

Si rezultat i këtij operacioni janë arrestuar 11 persona, ndërsa 10 janë në procedim penal. Mes të arrestuarve janë 6 femra dhe 1 polic.

Të arrestuarit frekuentonin kryesisht hotele e motele në zonën e Liqenit, Kasharit dhe Kombinatit.

Ne pamjet e shperndara per media nga policia në një motel duken vajzat gjysmë të zhveshura se bashku me klientët si dhe një sasi lënde narkotike.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Seks dhe kokainë, pamje nga blici policor në motelet e Tiranës”

  1. K0¢eva®i shqiptar says:

    Prostitucioni dhe kanabis duhet të legalizohen në Shqipëri dhe Kosovë, nuk ka të nga to.
    NDËRSA TË LUFTOHET KORRUPSIONI DHE TË KONFISKOHET E GJITHË PASURIA E TYRE.
    Kështu bën Evropa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *