Romeo Karaj i përgjigjet Shkëlzenit: O spurdhjaku i Saliut, u munduat ta mbyllnit aferën, por me mua nuk ju eci

Ish-juristi i OSSHE, Romeo Karaj, i është përgjigjur djalit të Sali Berishës.

Karaj replikon me Shkëlzen Berishën, duke i thënë se asgjë nuk mund t’ia mbylli gojën.

“O spurdhjaku i Saliut, mos u krekos shume me palaco padira kundra meje. 

Nuk ka as prokuror dhe as gjykates, qe te te nxjerre ty dhe tet ate nga zgergji ku je futur. 

Jeni katandisur ne dordolece mjerane qe nuk trembni dot as edhe nje mize. 

Me arrogancen tende do mbjellesh shume shpejt furtunen,” shkruan Romeo Karaj.

Më tej përfaqësuesi ligjor i OSHEE­-së në Arbitrazhin Ndërkombëtar paralajmëron Shkëlzen Berishën për vendimin që do të marrë drejtësia.

“Ky vend dhe ky popull nuk do te gjejne kurre paqe derisa ti, yt ate, dhe sahanlepiresit tuaj, te shkoni para drejtesise. 

Askush i beson me perrallave te tua, dhe askush nuk trembet nga kuisja jote. 

Shume shpejt do ta degjosh sokellimen e drejtesise, por, atehere nuk do te te beje fajde ndermjetesimi i askujt. 

U munduat ta mbyllni kete ceshtje, por me mua nuk ju eci,” nënvizon juristi Karaj.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Romeo Karaj i përgjigjet Shkëlzenit: O spurdhjaku i Saliut, u munduat ta mbyllnit aferën, por me mua nuk ju eci”

 1. Fatmir Okaj says:

  Vetem Shkelzenin mas ma luni
  Ah Sali Berisha, burre shteti, ndera e kombit

  1. Aleksi says:

   Nje qen sa me shume leh aq me pak kafshon. Ti Romeo ben mire te nxjerresh cfare ke per te xjerre se po nuk pate rrejt nuk ke pse ke frike per gjykaten as nuk ke pse nervozohesh.

   1. erlind says:

    Vertet prisni ta beje drejtesine romeo me diplome kristali, kartele psiqiku, shoku ibretit dhe dhunuesi i motres se vet. Per Romeo pordhen Xen Berishes nuk i hyn gjemb ne kembe tash 1000 vjet.

    1. Listen mbare says:

     Edhe zeni eshte dhunues i kusherires

 2. Emigranti says:

  Rrespekt ta madh per avokatin Karaj! Plehrat e Berishizmit sa me shpejt ne burg qe te marri fryme ky vend. Shelzeni sypeshkaqeni kundermonte era arrogance e papare. Keni dy kacidhe katila te degjeneruar po shume shpejt do futeni ne BLACKLIST U.S.A.!!

 3. koha jone says:

  Bravoo! Sa te jene gjalle Berishat me spurdhiaket e tij ,ky vend do te luftohet nga te gjitha anet , qellimi it tij eshte teper armiqesor , ta rrjepi ,te shkataroj kete vend, kete popull . SHPRESOJME TE SHPETOJ SHQIPERIA NGA KJO RRACE BASTARDE .

 4. TRAPI says:

  O KARAJ NE QERDHOR TE DUAM DEPUTET…..

 5. Lennard says:

  Z.Romeo Karaj jeni trim dhe i pa lekundur .Zoti te dhente force ne luften tende te drejte

 6. Doci says:

  Te Lumte Z. Karaj

  Kopili i Karaxhiqit dhe dobici i kopilit e kane pak BURGUN.

 7. ali vlora says:

  O popull ! Romeo Karaj nuk ka gabuar asnje presje ne arsyetimin eproblemeve te ngritura.Ska akoma asnje burre ti dali para me fakte qe ti kundershtoje. Por tek ne ka nje problem Llalla Kulufi. Ose peshku gurit.

 8. armir67 says:

  ky zoteri eshte nga te rrallet nepunes qe ben detyren ne rrumpallen shqiptare. I jepni mbeshtetje se do ta eleminoje mafia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *