Horror në Greqi/ Adoleshentja shqiptare përdhunohet nga njerku dhe rrihet nga nëna

E përballur me një makth të tmerrshëm dhe të përditshëm, një 16-vjeçare shqiptare ka vendosur më në fund të denoncojnë dhunuesit e saj, nënën dhe njerkun.

Rebeka dhunohej fizikisht nga nëna dhe njerku i saj abuzonte seksualisht prej kohësh. Adoleshentja përjetonte prej 1 viti këtë tmerr, deri kur në datën 1 shkurt ajo vendosi t’i rrëfejë historinë e saj një mikeshe duke u larguar nga shtëpia.

Ka qenë shoqja e saj që e bindi Rebekën për të shkuar në polici për të denoncuar nënën dhe njerkun për abuzimet që kishin kryer thote Tv Klan.
Në datë 3 shkurt adoleshentja ka denoncuar në polici të gjithë tmerrin që ka përjetuar dhe tani është duke marrë ndihmë nga shërbimet sociale në Korfuz.

Ndërkohë kanë nisur procedurat për nënë dhe njerkun, pasi mbi ta rëndojnë disa akuza.

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Horror në Greqi/ Adoleshentja shqiptare përdhunohet nga njerku dhe rrihet nga nëna”

  1. ti je kaur,haje derrin megjith kocka says:

    Nuk late vese pa marre ne greqi o qener

  2. AC|DC says:

    Keta jane rraca ariane qe kane emigruar ne Greqi ,per tre dite vrasje perdhunimetrafik per te gjitha(pervec gjerave qe lejohen) etj,etj,etj.Do e kishin zili dhe bandat e Brazilit kartelet e Meksikes apo dhe vete ate qe shqiptaret e te gjithe trevave e ka kaq per zemer,ISIS-i.Nuk do mend rrace ariane……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *