“Kërcenimet me jetë”, reagon Sejdini: Vijoj aktivitetin normalisht

Kryetari i Bashkisë Elbasan Qazim Sejdini, ka përgënjeshtruar të gjitha lajmet që qarkulluan sot në media për një atentat të mundshëm kundra tij.

Lajmet e sotme bënin me dije se Sejdini kishte shtuar sigurinë pasi kërcenohej nga një grup kriminal në qytetin e Elbasanit.

Përmes një njoftimi zyrtar, Bashkia Elbasan ka hedhur poshtë këto lajme duke thënë se Sejdini vazhdon të punojë normalisht dhe nuk ka pasur kërcenime nga ndonjë grup kriminal.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *