VIDEO/ Ky i dehur u mor me shoferin e gabuar të autobusit

Pasagjerët e një urbani në Britani reaguan me duartrokitje për shoferin, pasi ai flaku nga mjeti një të dehur që e pështyu në fytyrë.

Sapo hipi në autobus, i dehuri iu afrua drejtuesit të mjetit dhe bëri gjestin e shëmtuar.

Ndërsa po ecte për të zënë vend ai bërtiti: “Ka ca ADN në gjithë fytyrën tënde”.

Shoferi i inatosur e kapi nga rrobat dhe e tërhoqi zvarrë jashtë, duke marrë miratimin pasagjerëve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *