VIDEO/ Ky sportist është i çmendur, shihni si e sfidon vdekjen

Një sportist ekstrem i ka bërë të gjithë të mbajnë zemrën me dorë, me një video të publikuar në internet ku ai bën lojëra në buzë të tarracës së një rrokaqielli në Hong Kong.

 

Oleg Sherstyachenko lëviz me skejtbord dhe bën salto në parvazin e godinës së lartë, ndërkohë që policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë veprim të tij.

 

Numrat e rrezikshëm të atletit të sporteve ekstreme janë parë 600 mijë herë deri tani në internet, por rreziku që ai mori mbi supe ëshstë shumë i madh.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *