FOTOT/ Rusja super seksi krahasohet me Kim Kardashian, por e tallin sepse…

Një modele bukuroshe, e cila njihet si Kim Kardashiani ruse po tallet në rrjet sepse i ka këmbët si salsiçe.

Anastasia Kvitko, 22 vjeçe nga Kaliningrad-i, është në qendër të ngacmimeve të 5.4 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi publikoi një fotografi, ku fansat mendojnë se ajo ka shtuar peshë.

Xhinset e veshura janë të çara në kofshë dhe të ngushta, e mishi i 22 vjeçares duket si ai i një salsiçeje të zier.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko.jpg","attachment_id":"629084"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-8.jpg","attachment_id":"629081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-7.jpg","attachment_id":"629080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-6.jpg","attachment_id":"629079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-9.png","attachment_id":"629082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-1.jpg","attachment_id":"629074"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-10.jpg","attachment_id":"629083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-4.jpg","attachment_id":"629077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-3.jpg","attachment_id":"629076"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-5.jpg","attachment_id":"629078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/Anastasia-Kvitko-10.jpg","attachment_id":"629083"}]

4 komente në “FOTOT/ Rusja super seksi krahasohet me Kim Kardashian, por e tallin sepse…”

 1. Ibrahimi says:

  Kush te shau ty mi,,qe i rafte pika i rafte,,ishallah.

 2. Emanuela says:

  KJO OSH E GJITHA SALÇIÇE DHE NUK KA VETEM TE ÇARAT E PATALLONAVE TEK KOFSHE T.

 3. Fallo Madhi says:

  Ata qe e shajne i bien loqes me keq se kjo,Burre i vertete nuk e shan kete femer me shume bagazhe.
  Une dua te vendos koken mes maleve dhe te vdes pastaj.

 4. Hasani says:

  kushte shan ty mos ju ngrefte gjithe jeten..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *