Rama-Meta takim disa minutësh mes aleatësh tek “Vila 30”

Dy aleatët në bashkëqeverisjes, kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm takimin e përjavshëm tek “Vila 30”.

Takimi që vjen një ditë para seancës plenare ka zgjatur disa minuta, ndërsa nuk dihet tema e bisedës mes tyre.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama-Meta takim disa minutësh mes aleatësh tek “Vila 30””

  1. Spartaku says:

    PS-ja dhe LSI-ja duhet te bashkepunojne ngushte njeri me tjeterin,se ndryshe do t’u haj te gjall Sali Berisha, Basha,dhe hienat e tjera qe ka kjo lloj partie.Pd-ke eshte parti fashiste dhe nuk e do populli shqipetare.Ajo ka bere shume te zeza ketij populli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *