Tirana me mungesa në sfidën ndaj Kukësit

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tirana ka vijuar përgatitjet për ndeshjen e fundjavës kundër skuadrës së Kukësit.

Nën drejtimin e tekniku, Mirel Josa, grupi i lojtarëve nuk ishte i plotë, ku një nga mungesat më të rëndësishme në përballjen ndaj kryesuesve të kampionatin do të jetë Merveil.

Gjithashtu dhe mbrojtësi, Olsi Teqja, vijon riaftësimin dhe pritet që shumë shpejt të vihet në dispozicion të skuadrës.

Përballja kundër Kukësit do të jetë shumë e rëndësishme për bardheblutë ku synimi do të jetë që të mos dalin pa pikë nga ai takim.

24-herë kampionët e vendit nuk po kalojnë një moment të mirë pasi përveç ecurisë jo shumë positive në kampionat, janë bojkotuar dhe nga tifozeria e tyre.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *